04 Mar

بهترین جراح بینی در تهران

بهترین جراح بینی در تهران

یکی از سوالاتی که همواره برای افرادی که قصد جراحی بینی دارند پیش می آید ، راجع به بهترین جراح بینی در تهران است و همچنین بهترین جراح بینی در تهران دارای چه خصوصیت هایی می باشد؟

در صورتی که قصد جراحی بینی دارید ، باید در نظر داشته باشید که انتخاب جراح بینی از اهمیت ویژه ای برخوردار می باشد و در کسب نتیجه مطلوب تاثیر گذار است.

بهترین جراح بینی در تهران

 

به این نکته توجه داشته باشید که اغلب هر جراح بینی در جراحی بینی نوعی بینی مهارت دارد ، بنابراین با توجه به نوع بینی خود به پزشکی مراجعه نمایید که در جراحی نوع بینی شما با تجربه تر باشد. به عنوان مثال در صورت داشتن بینی گوشتی ، نزد جراحی بروید که جراحی بینی گوشتی بیشتری انجام داده و نتایج ایده آلی را به همراه داشته باشد.

انتخاب جراح بینی مناسب

لازم به ذکر است ، بهترین جراح بینی بدون در نظر گرفتن منافع مالی خود ، بهترین مشاوره را به بیمار می دهد و دیدگاه کلی از نتیجه جراحی بینی را در اختیار فرد متقاضی قرار خواهد داد.

همچنین بهترین جراح ، با سابقه و مهارت خود اعتماد بیمار را بدست می آورد تا درباره نتیجه جراحی تعلق خاطر داشته باشد ؛ بنابراین برای کسب نتیجه مطلوب از جراحی بینی ، در انتخاب جراح بینی با تجربه دقت نمایید.

 

 

معیار های بهترین جراح بینی

از خصوصیات بهترین جراح بینی می توان به با تجربه بودن جراح اشاره کرد. بهترین جراح بینی پس از بررسی ساختار و نوع بینی ، شما را در جریان نوع جراحی قرار می دهد.

شما می توانید با مراجعه حضوری به مطب پزشک و یا صفحه اینستاگرام دکتر ، نمونه کار های دکتر مورد نظر خود را مورد بررسی قرار دهید. در نظر داشته باشید که جراحی بینی ترکیبی از علم پزشکی و زیباشناختی می باشد و علاوه بر تخصص و مهارت پزشک ، علم به زیباشناختی هم بسیار اهمیت دارد.

جراح با تجربه باید طی جراحی ، تناسبات صورت فرد را در نظر بگیرد و نتیجه نهایی از بینی بیمار را تصور کند. پیشنهاد می شود برای تصمیم گیری بهتر ، با مراجعه به چند جراح و بررسی سابقه و نمونه کار های آنها انتخاب درستی داشته باشید.

تاثیر بیمه در جراحی بینی

بیمه فقط هزینه مشکلات درمانی مانند : پولیپ ، اختلال در تنفس و … را متقبل خواهد شد و چنانچه قصد جراحی زیبایی بینی را دارید باید بدانید که بیمه هزینه های مربوط به زیبایی را قبول نخواهد کرد.

در این مقاله سعی کردیم شما را از ویژگی های بهترین جراح آگاه سازیم. لازم به ذکر است در جراحی زیبایی بینی باید انتظارات معقولانه ای را از جراح خود داشته باشید تا جراح با ایجاد تناسب میان اجزای صورت شما اقدام به جراحی نماید.

 

بهترین جراح بینی در تهران

 

تجدید نظر در جراحی بینی

متاسفانه اغلب بیماران بعد از انجام رینوپلاستی دچار اختلالات تنفسی و یا هرگونه نقصان دیگر خواهند شد که باید توسط جراح اصلاح گردد.

این اختلالات ممکن است نا محسوس و یا در شرایطی آزار دهنده باشد. برای پیشگیری از بروز این اختلالات و هرگونه عوارض بعد از جراحی زیبایی ، انتخاب جراح مناسب و همچنین رابطه بین بیمار و جراح بسیار موثر می باشد.

این در حالیست که بعد از انتخاب بهترین جراح در جلسه مشاوره ، انتظار معقولانه خود را با پزشک بازگو نمایید.

نکته قابل توجه این است که بینی توسط سپتوم بینی به دو قسمت تقسیم شده است. سپتوم متشکل از غضروف و استخوان می باشد.

در صورت از بین رفتن و یا کج شدن سپتوم بینی ممکن است بیمار دچار اختلالات تنفسی در یک یا هر دو بینی شود. کج شدن و یا از بین رفتن سپتوم بینی ممکن است بر اثر عوامل ژنتیکی و یا نتیجه جراحی قبلی باشد.

حذف قسمت های کشیده شده و صاف کردن سپتوم سبب بهبود اختلالات تنفسی خواهد شد. علاوه بر این ایجاد سپتوم کشیده ، اغلب موجب کشیدگی در ظاهر بینی خواهد شد.

برای حذف قسمت های کج و ناپیوسته سپتوم برشی در داخل بینی و به صورت پنهان ایجاد خواهد شد. این اغلب می تواند صاف و دوباره به موقعیت طبیعی خود بازگردد.

بیمار باید همیشه در آینده برای غربالگری غضروف برای رینوپلاستی نیاز داشته باشد. سپس برش بسته خواهد شد. برخلاف جراحی بینی قبلی ، هیچگونه بسته بندی در داخل بینی لازم نیست. برای راحتی بیمار این روش با بیهوشی کامل صورت می گیرد.

اغلب این روش حداکثر تا 45 دقیقه طول می کشد. لازم به ذکر است رعایت مراقبت های بعد از عمل الزامی می باشد.

با توجه به تخصص و مهارت دکتر گلی و همچنین تعدد جراحی های زیبایی که انجام داده است ، اغلب جراحی هایی که تا اکنون انجام داده است نیاز به جراحی دوم پیدا نکرده ؛ به همین دلیل بهترین جراح بینی در تهران محسوب می شود.

دکتر محمد گلی

متخصص گوش و حلق و بینی

جراح پلاستیک بینی و صورت

درباره نویسنده

دکتر محمد گلی | جراح بینی تهران
دکتر محمد گلی متخصص گوش و حلق و بینی و جراح پلاستیک بینی و صورت

پاسخ

برای مشاوره رایگان کلیک کنید